PODZIEL SIĘ

Pod maską znajduje się wysokoobrotowy silnik 4.2 FSI V8 o mocy 450 KM. W standardzie jest też napęd quattro.

Audi RS 5 Cabriolet miało swoją polską premierę na targach Poznań Motor Show 2013. Teraz, ten sportowy i bardzo elegancki model jest dostępny w salonach sprzedaży Audi na terenie całego kraju.

Audi RS 5 Cabriolet/Innenraum

Dynamiczne Audi kosztuje 434 970 złotych. W wyposażeniu standardowym znajdziemy m.in. napęd na cztery koła quattro, wspomaganie parkowania plus, podgrzewane siedzenia przednie, automatycznie zapinane pasy bezpieczeństwa, osłonę przed wiatrem, pakiet oświetlenie wnętrza, ksenonowe reflektory z diodowymi światłami do jazdy dziennej, sportowe zawieszenie, komfortowe wnętrze utrzymane w sportowej stylistyce RS oraz ogromny pakiet rozwiązań wpływających na bezpieczeństwo, komfort i wygląd samochodu.

Audi RS 5 Cabriolet, to czteromiejscowe, sportowe auto z tkaninowym dachem. Jego jednostka napędowa, wysokoobrotowy silnik 4.2 FSI V8, generuje moc 331 kW (450 KM) i sprawia, że kabriolet przyspiesza od 0 do 100 km/h w zaledwie 4,9 sekundy.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRynek motoryzacyjny w kryzysie? Europa nie daje rady
Następny artykułZapowiada się na wielki powrót Syreny Sport
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.