PODZIEL SIĘ

Wśród znanych na całym świecie producentów, można było zobaczyć także takie auta jak Besturn, Foton, Changfeng, Chery, BYD, GAC, Haval, Hawtai, Lifan, Shenbao, czy Spirior.

Targi motoryzacyjne w Szanghaju ruszyły w miniony weekend 20 kwietnia. To jedna z największych tego rodzaju imprez na całym świecie. Nic więc dziwnego, że zjeżdżają się tam niemal wszyscy producenci. W końcu chiński rynek jest ogromny i wydaje się, że w najbliższym czasie, trudno będzie nasycić popyt tamtejszych mieszkańców na samochody. Poniżej przedstawiamy obszerną galerię z modelami, których próżno szukać na europejskich drogach. Nie zabrakło jednak nowości od chociażby BMW, Mercedesa, Audi, czy Volkswagena.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFord wskrzesza markę Escort
Następny artykułPierwsze Maserati z dieslem. Oto Ghibli
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.