PODZIEL SIĘ

Po 17 latach od kradzieży, policjanci przypadkowo trafili na auto, które wcześniej zniknęło spod domu Quentina Tarantino.

Znany reżyser był posiadaczem modelu Chevrolet Malibu z 1965 roku. Samochód ten został wykorzystany w Pulp Fiction, a jeździł nim Vincent Vega w którego rolę wcielił się John Travolta. Po prawie dwóch dekadach od kradzieży, przypadkowo na trop trafili policjanci.

Chevrolet Malibu
Chevrolet Malibu

Otóż zatrzymali do rutynowej kontroli mężczyznę w czerwonym Malibu. Po sprawdzeniu numeru VIN pojazdu okazało się, że jest on sfałszowany, a auto które zatrzymali, należy do Quentina Tarantino. Kierowca pojazdu podobno nie wiedział, że wcześniej kupił skradziony samochód.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułToyota ME.WE, czyli jak zrobić auto z bambusa
Następny artykułKto sprzedaje najwięcej aut hybrydowych w Polsce?
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.