PODZIEL SIĘ

Zajrzeliśmy do oświadczeń majątkowych najważniejszych pracowników Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Okazuje się, że zarówno Donald Tusk jak i pozostali ministrowie, stawiają na popularne przez resztę Polaków samochody. Prezes ma na przykład w swoim garażu Toyotę Auris z 2007 roku. Minister zdrowia Bartosz Arłukowicz upodobał sobie z kolei siedmioletnie, ale mocne i zarazem mało ekonomiczne BMW 530.

Nieco więcej fantazji od szefa rządu ma na przykład minister edukacji Barbara Kudrycka, którą można spotkać za kierownicą Jaguara XFR z 2009 roku. Na spółkę z mężem jest również właścicielką kabrioletu od Volkswagena, czyli modelu EOS z 2011 roku.

Z kolei minister sportu Joanna Mucha, zdaje się nie ma zacięcia do szybkiej jazdy. Upodobała sobie bowiem Mazdę 3 rocznik 2009. Nie wiadomo jednak z jakim silnikiem, bo słynna ministra nie wpisała nawet jego wartości.

Na uwagę zasługuje garaż Radosława Sikorskiego. Tam stoją aż trzy maszyny, poczciwy Golf IV z 2001 roku, ale także motocykl MW 650 z lat 70-tych oraz trzyletni Nissan Qashqai.

Poniżej znajduje się tabela z pojazdami premiera oraz jego ministrów. Średnią wartość podajemy za serwisem Allegro.pl.

 ministrowie

Już niebawem przyjrzymy się pozostałym przedstawicielom polskich władz.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZnamy najbardziej wartościową markę motoryzacyjną
Następny artykułTak wygląda nowe BMW X5
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.