PODZIEL SIĘ

Japoński producent zapowiada między innymi ciekawie prezentujący się kabriolet. Ale to nie wszystko.

Na stoisku Hondy pojawi się m.in. Honda S660 CONCEPT, otwarty samochód sportowy segmentu mini, produkcyjna wersja modelu URBAN SUV CONCEPT świętująca swoją światową premierę, oraz model NSX CONCEPT, debiutujący w Japonii sportowy supersamochód nowej generacji.

Honda pokaże też nowe urządzenie osobistej mobilności UNI-CUB opracowane pod hasłem ?w harmonii z człowiekiem?, czwarty z serii N model samochodu segmentu mini o nazwie N-WGN, którego światowa premiera będzie miała miejsce podczas tegorocznego salonu w Tokio, a także wiele innych modeli produkcyjnych, łącznie z uznaną Hondą Accord Plug-in Hybrid oraz modelem Fit z linii Earth Dreams Technology.

Źródło: Mototarget, Honda.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMercedes S 65 AMG – znamy datę premiery
Następny artykułBMW serii 2 już oficjalnie
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.
  • Zwłaszcza niezwykle ciekawie zapowiada się NSX CONCEPT, dla jednych niezwykle piękne dla innych bardzo brzydkie auto – szkoda, że nie ma zdjęć