PODZIEL SIĘ

Z tej okazji niemiecki producent wypuści na rynek wersję SLS AMG Final Edition. Co dalej z legendarnym modelem?

Już na przełomie listopada i grudnia tego roku, Mercedes postanowił rozstać się z wersją SLS AMG. W tym czasie, podczas salonu w Los Angeles, zostanie zaprezentowana wersja Final Edition. Jak przekazuje producent, następcy skrzydlaka już nie będzie. Co zamiast niego? Pojawi się mniejszy model SLC, ale bez charakterystycznych unoszonych drzwi. Będzie to konkurent dla Porsche 911.

Wracając do Final Edition, które zapewne będzie gratką dla kolekcjonerów. W porównaniu do zwykłej wersji, ostatni SLS AMG ma mieć nowe zderzaki oraz inne materiały we wnętrzu. Dodatkowo kilka drobiazgów, które producent jeszcze nie zdradza, tak samo jak mocy znajdującej się w środku V8. Pojemność bez zmian – paliwożerne 6.2.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTak wygląda nowy Nissan Qashqai
Następny artykułPorsche Macan – wiemy co znajdzie się pod maską
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.