PODZIEL SIĘ

Na Wyspach już można kupić tego rodzaje sportowego SUV-a.

Modele S line Style i S line Sport są dostępne z dwoma silnikami wysokoprężnymi do wyboru: 3-litrowym V6 o mocy 245 KM i 4,2-litrowym V8 rozwijającym 340 KM.Odmiana S line Style jest droższa o wersji S line plus o 1500 funtów, przy czym w wyposażeniu znalazły się 21-calowe obręcze aluminiowe oraz liczne elementy off-roadowe wchodzące w skład specjalnego pakietu stylizacyjnego nadwozia. Są to m.in. stalowe progi oraz wydatne nadkola. Klienci mogą również wybrać jeden z siedmiu oferowanych kolorów lakieru, za które producent nie zażąda dodatkowej opłaty.

Z kolei w wersji S line Sport – droższej od modelu S line plus o 3000 funtów – standardem są 21-calowe obręcze kół z tytanowym wykończeniem oraz specjalne nakładki nadwozia, mające nawiązywać stylizacyjnie do muskularnego Audi Q7 V12 TDI. W przypadku tej odmiany nabywca ma do dyspozycji wszystkie trzynaście kolorów lakieru dostępnych dla Audi Q7.

Ceny ekskluzywnych modelu Audi Q7 wynoszą od 52 975 do 64 100 funtów.

Źródło: Mototarget

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBMW z rekordem w Polsce
Następny artykułTargi Motoryzacyjne w Pekinie. Peugeot ujawni czterodrzwiowe coupe
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.