PODZIEL SIĘ

Francuski producent idzie zgodnie z trendami. Ma niebawem pokazać czterodrzwiowe coupe. Czyżby szykował się tańszy rywal dla Mercedesa CLS i BMW 6 Gran Coupe?

Ciekawie sprawa wygląda jeśli chodzi o wymiary conceptu. Z informacji podanych przez Peugeota wynika, że auto będzie dłuższe od modelu 508, który jest obecnie flagową limuzyną Peugeota i niższy od sportowego RCZ. Będzie bowiem mierzyć 4,7 metra długości i 1,3 metra wysokości. Producent zapowiada, że całość ma się prezentować bardzo atletycznie. Interesujące w tej zapowiedzi jest również to, że właśnie ten model, ma wyznaczać trend w projektowaniu kolejnych modeli Peugeota. Więcej dowiemy się jednak dopiero 20 kwietnia podczas Targów Motoryzacyjnych w Pekinie.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAudi Q7 też będzie miało wersję S
Następny artykułOto najpiękniejsze auto roku
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.