PODZIEL SIĘ

Carlex Design wprowadza właśnie nowy pakiet dodatków do S63 AMG. Robi wrażenie.

Polska firma z Bielska Białej już nie raz udowodniła, że ma naprawdę kreatywnych pracowników na pokładzie. Za przykład niech chociażby posłuży projekt MiniSteam, który obiegł niemal wszystkie media na całym świecie. Tym razem, Carlex Design zabrało się za Mercedesa S63 AMG.

[frame src=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2014/02/carlex-teases-24k-gold-s-63-amg-interior-for-goldmember-photo-gallery-medium_11.jpg” link=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2014/02/carlex-teases-24k-gold-s-63-amg-interior-for-goldmember-photo-gallery-medium_11.jpg” target=”_self” width=”550″ height=”364″ alt=”Mercedes S63 AMG – Carlex Design” align=”center” prettyphoto=”true”]

Jeśli klient zdecyduje się na najnowszy pakiet dodatków, wszystkie aluminiowe elementy wykończenia AMG, mają zostać zastąpione specjalnie przygotowanymi elementami z 24. karatowego złota. Cena niestety nie jest znana, z pewnością będzie trzeba ją negocjować indywidualnie, tym bardziej, że w tej chwili mowa jest tylko o wnętrzu. Nie wiadomo, czy Carlex również zajmie się niektórymi elementami zewnętrznymi. Niemniej jednak, całość wygląda hmm… efektownie?

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSzybszego Seata nie ma na rynku
Następny artykułJaguar XFR-S Sportbrake, czyli przyjazny kociak dla rodziny
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.