PODZIEL SIĘ

W końcu Jeep wprowadza na rynek całkiem nowy model. Mamy jednak spore zaskoczenie. Jeep Renegade to samochód, który został zaprojektowany w Ameryce, a będzie produkowany we Włoszech z przeznaczeniem do sprzedaży w ponad 100 krajach świata. 

Pierwszy mały SUV marki Jeep będzie miał 70 elementów i zaawansowanych systemów bezpieczeństwa. Ponadto, producent udostępni nabywcom dziewięciostopniową przekładnię automatyczną, dwa systemy napędu 4×4, odłączany napęd osi tylnej oraz panel wskaźników z 7-calowym wyświetlaczem dotykowym.

[frame src=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2014/03/jeep-renegade-środek.jpg” link=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2014/03/jeep-renegade-środek.jpg” target=”_self” width=”250″ height=”138″ alt=”Jeep Renegade – środek” align=”left” prettyphoto=”true”]Prawdziwą sensacją w przypadku marki Jeep jest fakt, iż Renegade oferuje aż 16 różnych kombinacji silników i przeniesienia napędu. Dostępne są cztery silniki benzynowe MultiAir i dwa silniki wysokoprężne MultiJet II; do tego dochodzi wspomniana dziewięciostopniowa skrzynia automatyczna, sześciostopniowa przekładnia automatyczna z podwójnym suchym sprzęgłem oraz skrzynia manualna w odmianie pięcio- i sześciobiegowej. Jak to wszystko sprawdzi się w praktyce? Przekonamy się już w przyszłym roku.

Źródło: Mototarget

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNurburgring sprzedany. Co dalej z legendarnym torem?
Następny artykułPoznaliśmy ostateczne dane BMW i8
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.