PODZIEL SIĘ

Tego dnia z pewnością para emerytów z Niemiec długo nie zapomni.

Ich nowy, bo mający zaledwie dwa tygodnie Mercedes S Klasa o wartości ponad 400 tysięcy złotych, zaczął się palić podczas jazdy. Ogień wydobywał się z trzylitrowego silnika V6 BlueTec, który został kompletnie zniszczony. Zdarzenie miało miejsce w Niemczech podczas przejażdżki po mieście. W ugaszaniu auta na początku włączyły się osoby z pobliskich sklepów, po chwili dołączyła straż pożarna.

[frame src=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2014/04/mercedes-s-po-pożarze-2.jpg” link=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2014/04/mercedes-s-po-pożarze-2.jpg” target=”_self” width=”640″ height=”” alt=”Spalony silnik Mercedesa Klasy S” align=”center” prettyphoto=”true”]

Na szczęście starszej parze nic się nie stało, zdążyli szybko uciec z auta. W tej chwili przyczyna pożaru silnika nie jest znana. Miejmy jednak nadzieję, że był to przypadek, a nie tak jak ostatnio zwiastun większej wady fabrycznej modelu jak to miało miejsce w przypadku Porsche 911 GT3.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJuż wiemy, jak będzie oficjalnie wyglądać kompaktowy SUV Lexusa
Następny artykułMitsubishi jest już w Europie 40 lat
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.