PODZIEL SIĘ

Zmiany w porównaniu do poprzedniego modelu widać od razu.

Auto nabrało nieco kanciastych kształtów, ale widać, że japoński producent nie rezygnuje jednocześnie z charakterystycznych dla wcześniejszej wersji zaokrągleń. Spore różnice widać jeśli chodzi o przedni grill z wstawką przypominającą nieco bumerang. Dodatkowo wyróżniają się przednie lampy, które zachodzą na nadkola. Z tył z kolei auto nabrało nieco dynamiczniejszego charakteru. To również można przypisać dodatkowym, ostrym liniom nadwozia. Całość dopełniona jest na dole dwoma końcówkami wydechu, które całkiem nieźle wpasowują się w tylni zderzak.

[minigallery ids=”5017″ prettyphoto=”true”]

W środku Nissan widać, że postawił na luksus i nowoczesny wygląd, który uzupełniony jest o metalowe i drewniane wstawki. Jak podaje producent, auto można wyposażyć w wentylowaną skórę i zestaw audio od Bose.

Nowy Nissan Murano podobnie jak w poprzedniej wersji, napędzany będzie 3,5-litrowym silnikiem V6. W opcji znajdzie się możliwość dorzucenia napędu na cztery koła. Cena auta nie jest jeszcze znana. Premiera ma nastąpić jeszcze w tym roku.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułHybrydowy Bentley staje się faktem
Następny artykułPrawdziwa rewolucja u Land Rovera
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.