PODZIEL SIĘ

McLaren Special Operations, czyli grupa projektantów, która tworzy specjalne wersja McLarenów, przygotowała drapieżną wersję modelu 650S.

Już teraz w salonach McLarena można zamawiać pakiet dodatków od MSO (projektanci z McLaren Special Operations). Pakiet ten ma służyć do pełnej indywidualizacji auta. Właśnie pojawił się pierwszy model, który charakteryzuje się czarnym lakierem Agrigan Black. Ma on także listwy i inne elementy z włókna węglowego oraz czarne felgi z oponami Pirelli P Zero Corsa. W środku z kolei można znaleźć sporo karbonu, dzięki czemu udało się obniżyć masę auta o 15 kilogramów.

[minigallery ids=”5422″ prettyphoto=”true”]

Całość napędzana jest silnikiem Twin-Turbo o pojemności 3.8 litra, który generuje, jak w nazwie modelu, 650 KM. Za pakiet Special Operations dla modelu McLaren 650S trzeba zapłacić minimum 6200 euro. Ale co ciekawe, dostępny jest on jak na razie tylko w Chinach.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSubaru BRZ czeka obniżka?
Następny artykułNajpopularniejsze auta w Europie. Oto najnowszy ranking
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.