PODZIEL SIĘ

Brytyjska prasa donosi o kolejnym skandalu w życiu prezentera Top Gear.

Jeremy i jego żona Frances byli małżeństwem od ponad 20 lat. Jak twierdzą dziennikarze The Daily Mail, para już od trzech lat żyła osobno. Teraz przyszedł czas na sformalizowanie rozwodu. – Francies świetnie się bawiła na Majorce w ostatnim czasie, ponieważ właśnie się rozwodzi z Jeremym. To był powód do świętowania. Wszyscy jej przyjaciele czekali od lat na ten krok i w końcu się udało – twierdzi jedna z osób, która wypowiada się dla The Daily Mail, ale nie chce ujawniać swojego nazwiska.

Co mogło spowodować taką decyzję? Jak podaje z kolei Telegraph, może chodzić o romans Jeremy’ego z Phillipą Sage. To koleżanka prezentera, z którą został sfotografowany na wakacjach w Grecji, gdzie para razem się całowała. Clarkson nie chce jednak komentować tych, ani też najnowszych doniesień prasy.

Jeremy i Francies mają trójkę dzieci. Poznali się w momencie, kiedy prezenter rozpoczynał karierę w BBC. Jeremy był jej bezpośrednim przełożonym.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWypadek Lamborghini. Takie są skutki nadmiernej brawury
Następny artykułNajszybszy diesel na świecie trafił do sprzedaży
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.