PODZIEL SIĘ

Szykuje się kolejny konkurent dla Golfa i Focusa. Czym chce zaskoczyć japoński producent?

Już 20 maja ma zostać zaprezentowany Nissan Pulsar. To pięciodrzwiowy hatchback, który został zaprojektowany z myślą o europejskim rynku. Produkcja tego modelu ma mieć miejsce w fabryce w Barcelonie. To że Nissan chce wejść w segment C, wcale nie powinno dziwić. W końcu tego rodzaju auta są na drugim miejscu jeśli chodzi o popularność wśród kupujących.

Warto też podkreślić, że Pulsar to nie jest wcale nowa nazwa u Nissana. Po raz pierwszy pojawiła się w 1978 roku, a przez ostatnie cztery dekady była powszechnie stosowana w modelach sprzedawanych w Azji i Australii. Z kolei na początku lat 90. takie oznaczenie nosił także model N14 na niektórych rynkach europejskich.

Więcej na temat nowego Pulsara oraz jego zdjęcia będą dostępne już za cztery dni.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRoadster z przednim napędem od BMW w drodze?
Następny artykułZobacz, po co kradną reflektory z Range Roverów
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.