PODZIEL SIĘ

Tak prezentuje się ASX w nowej odsłonie.

Niewielkie zmiany objęły nadwozie i wnętrze tego pojazdu. Odświeżone Mitsubishi ASX z roku modelowego 2015 otrzymało w wersjach Intense, Blue Sky i RalliArt światła do jazdy dziennej typu LED i nowe aluminiowe, 17-calowe obręcze kół. We wnętrzu wykorzystano nowe materiały wykończenia deski rozdzielczej i panelu podłogowego oraz nową centralną konsolę ze srebrnymi ramkami, wykonaną z czarnego, połyskliwego tworzywa.

Szczególnie atrakcyjną propozycją dla nabywców Mitsubishi ASX 2015 jest wersja Blue Sky, która kosztuje obecnie 75 990 zł (74 990 zł w ASX 2014). Jedynie o 5000 zł (lub 4000 zł w modelu 2014) droższa od wersji Invite specyfikacja Blue Sky oferuje dodatkowo panoramiczny szklany dach z oświetleniem LED, światła do jazdy dziennej w technologii LED, elektrycznie sterowane, podgrzewane i składane lusterka boczne z kierunkowskazami, zestaw głośnomówiący Bluetooth ze sterowaniem w kierownicy, czarne relingi dachowe, przyciemniane tylne szyby i 17-calowe aluminiowe obręcze kół.

[minigallery ids=”6006″ prettyphoto=”true”]

Na uwagę zasługuje jednak montowany w ASX silnik Diesla konstrukcji Mitsubishi, współpracującym z 6-biegową ręczną skrzynią biegów i napędem na dwie osie. Mitsubishi ASX oferowany jest także z oszczędnym i dynamicznym silnikiem benzynowym 1.6 litra o mocy 117 KM, manualną 5-biegową przekładnią i z napędem na przednią oś oraz w niedawno wprowadzonej wersji RalliArt 4WD z automatyczną przekładnią i turbodoładowanym silnikiem Diesla o pojemności 2.2 litra i mocy 150 KM.

ASX 2015 jest już dostępne w polskich salonach Mitsubishi Motors w 7 konfiguracjach. Obecnie klienci zainteresowani tym modelem mogą skorzystać ze zniżek sięgających nawet 12 000 zł.

Źródło: Mitsubishi, Mototarget