PODZIEL SIĘ

Producent przygotowuje się do rozpoczęcia seryjnej produkcji.

Najnowsza Corsa zapowiada się całkiem interesująco. Przede wszystkim będzie mieć nowe podwozie, więc jest spora szansa, że zobaczymy dużą różnicę pomiędzy obecnym modelem a nowym. Swoją drogą ciekawe, czy autko urośnie, czy też jego rozmiary będą podobne do aktualnej wersji?

Dodatkowo Opel wyposaży Corsę w litrowy silnik ECOTEC. Ten połączony zostanie z sześciobiegowym manualem. To jednak nie wszystko. Do sieci wyciekły zdjęcia na których widać, jak inżynierowie testują Corsę z różnymi silnikami. W prototypowych modelach zamontowano nowe, turbodoładowane trzycylindrowe jednostki generujące 115 KM oraz podwozia typu Sport i Comfort. W czasie testów nowym modelom towarzyszyły aktualne modele Opla Corsa – 1.4 (100 KM) i 1.4 Turbo (120 KM).

Źródło: Opel, Mototarget

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSeat Leon ST X-Perience – dla miłośników wycieczek
Następny artykułJaguar F-type Project 7 trafi do produkcji
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.