PODZIEL SIĘ

Zespół Novitec Rosso po raz kolejny pokazuje klasę. Włókno węglowe i podrasowany dźwięk to nie wszystkie modyfikacji, których się dopuścili.

Nadwozie Ferrari 458 Speciale od Novitec Rosso zdobią teraz elementy wykonane z karbonu, które opracowano w tunelu aerodynamicznym. Auto zyskuje na tym poprzez zmniejszenie oporów powietrza, dzięki czemu może pędzić jeszcze szybciej. Teraz 458 Speciale rozpędza się nawet do 330 km/h. Obłęd! To jednak nie wszystko. Auto dostało również specjalny wydech, który wykonany jest z materiałów wykorzystywanych w Formule 1. Układ jest nie tylko lżejszy od standardowego odpowiednika, ale również bardziej wydajny, dzięki czemu pozwala zwiększyć moc silnika.

Do tego wszystkiego dorzucone są 21-calowe kute obręcze aluminiowe, które dodają nadwoziu dynamicznego charakteru.

Galeria zdjęć Ferrari 458 Speciale od Novitec Rosso:

[minigallery ids=”6402″ prettyphoto=”true”]

Źródło: Novitec Rosso, Mototarget.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCo lepsze dla rodziny. SUV czy minivan?
Następny artykułNowy Opel Corsa E potwierdzony. Poznaliśmy szczegóły modelu
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.