PODZIEL SIĘ

Mark Zuckerberg ma ponad 13 miliardów dolarów na koncie. Chyba pomyślał, że czas najwyższy kupić nowe auto. Zdaje się, że gust, tak samo jak smykałkę do interesów, ma naprawdę niezły.

Jak podaje serwis GT Spirit, założyciel Facebooka właśnie wpłacił zaliczkę na auto. Wcześniej Zuckerberg (na zdjęciu poniżej ) był właścicielem Acury TSX oraz Golfa GTi. Zdaje się, że Pagani Huayra może być sporym krokiem do przodu w rozwoju jego garażu.

[frame src=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2014/07/zuckerberg.jpg” link=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2014/07/zuckerberg.jpg” target=”_self” width=”200″ height=”” alt=”Mark Zuckerberg” align=”right” prettyphoto=”true”Według GT Spirit około 40 procent aut Pagani trafia na rynek amerykański. Twórca Facebooka wraz ze swoim modelem Huayra będzie jednym z niewielu posiadaczy tego auta, zaraz obok Lewisa Hamiltona czy też Wyclefa Jeana.

]Przypomnijmy, że Huayra dysponuje mocą 720 KM, które krzesane są z 12 cylindrowego silnika od AMG. Jednak samochód ten znacznie różni się od aut od AMG. Przede wszystkim jeśli popatrzymy na jego wygląd. Jest naprawdę drapieżny! Ponadto w środku ma kosmiczną deskę rozdzielczą. Złożenie całego Pagani trwa około 4 miesięcy. Mark będzie więc pewnie musiał trochę poczekać. Szkoda, że nie złożył zamówienia wcześniej, bo wtedy mógłby dostać naprawdę świetny prezent na swoje 30. urodziny, które obchodził 14 maja tego roku.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBertone bankrutuje. Majątek idzie na sprzedaż
Następny artykułJaguar szykuje mocnego rywala dla BMW serii 3
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.