PODZIEL SIĘ

Lekarze są dobrej myśli w sprawie mistrza świata Formuły 1.

Michael Schumacher będzie kontynuować rehabilitację w swoim domu. Tak przynajmniej wynika z najnowszych doniesień szwajcarskiego dziennika Sonntagsblick. Po sześciu miesiącach spędzonych w śpiączce, siedmiokrotny mistrz świata został kilka tygodni temu przetransportowany ze szpitala w Grenoble, gdzie na intensywną terapię trafił po wypadku na nartach, do centrum rehabilitacyjnego w Lausanne.

Lausanne znajduje się niedaleko domu Schumachera, który mieści się nad brzegiem Jeziora Genewskiego w Szwajcarii. Dobra wiadomość jest więc taka, że 45-letni Niemiec prawdopodobnie jeszcze tego lata wróci do domu. Ta informacja pochodzi od osoby, która znajduje się blisko Schumachera w szpitalu, ale nie chce ujawniać swojej tożsamości – podaje dziennik. Plany te dodatkowo potwierdza doktor Mark Mader ze szwajcarskiego szpitala w Basel. Zapytany o opinię na temat Schumachera odpowiada, że przeniesienie go do domu jest trudne dla rodziny, ale z pewnością bardzo korzystne dla pacjenta.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNowy Golf może poważnie zagrozić AMG
Następny artykułLamborghini za ponad milion złotych to nie problem dla Polaków
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.