PODZIEL SIĘ

Cadillac Escalade jeszcze w tym roku będzie dostępny w wersji Platinium dla jeszcze bardziej wymagających klientów.

Na rynku w USA pokazano luksusowego SUV-a z ogromnymi felgami aluminiowymi, skórzaną tapicerką i wypasionym systemem audio-video. Cadillac Escalade w wersji Platinum kusi potencjalnych nabywców chromowanymi dodatkami i 22-calowymi kołami wyposażonymi w niskoprofilowe opony. Tym samym producent daje do zrozumienia, że auto nie służy do offroadowych wypraw w nieznane, a do szpanowania na ulicach wielkich miast.

[frame src=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2014/08/Cadillac-Escalade-wnętrze.jpg” link=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2014/08/Cadillac-Escalade-wnętrze.jpg” target=”_self” width=”630″ height=”” alt=”Cadillac Escalade Platinium – wnętrze” align=”center” prettyphoto=”true”]W luksusowym wnętrzu znalazły się m.in. skórzane fotele z elektryczną regulacją w 18 kierunkach (w przednim rzędzie), panele dekoracyjne deski rozdzielczej wykonane z egzotycznego drewna oraz aluminiowe nakładki progowe. Standardem jest również chłodzony schowek w konsoli centralnej oraz system multimedialny obejmujący dwa siedmiocalowe monitory instalowane w zagłówkach. Cadillac za dopłatą oferuje również trzeci ekran o przekątnej 9 cali, montowany w suficie.

Escalade Platinum otrzymał również ośmiobiegową przekładnię automatyczną, system łączności 4G LTE i kamerę Surround View. Samochód trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku. Ceny rozpoczynają się od 90 270 dolarów (ok. 280 tys. złotych).

Źródło: GM, Mototarget