PODZIEL SIĘ

Odpowiedź jest jedna. Lancia Delta Integrale.

Redakcja popularnego brytyjskiego serwisu AutoExpress zapytała swoich czytelników o to, jakie auto chcieliby zobaczyć we współczesnej wersji. Padło na legendę sportów motorowych, czyli Lancię Deltę Integrale. Stworzona została nawet wizualizacja, która pokazuje to auto we współczesnej wersji. Nie da się ukryć, że jest nieco podobne do Golfa, ale mimo tego, czerpie sporo elementów z oryginału. Dla przykładu okrągłe światła, czy też masywne nadkola.

Przypomnijmy, że popularna Lancia Delta Integrale była produkowana w latach 1987-1994. W czasie, kiedy auto święciło rajdowe triumfy, powstało kilka wersji silnikowych. Jedna z nich miała potężny motor 16V o mocy 207 KM! Całość było oczywiście wspierana napędem na cztery koła.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł35 lat na rynku, a to nie koniec
Następny artykułWchodzą w życie kontrowersyjne zmiany w prawach jazdy i egzaminach
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.