PODZIEL SIĘ

Zobacz, jak prezentuje się najnowszy kabriolet producenta z Monachium.

BMW pokazało swojego najnowszego kabrioleta. Auto zbudowano na bazie nowej serii 2, ale jest ono bezpośrednim następcą BMW serii 1 cabrio. Jak widać stylistyka nie szokuje, ale bez dachu samochód wygląda dynamicznie i elegancko. Niestety gorzej jest po jego założeniu.

[frame src=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2014/09/BMW-1-2.jpg” link=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2014/09/BMW-1-2.jpg” target=”_self” width=”620″ height=”” alt=”BMW serii 2 z miękkim składanym dachem” align=”center” prettyphoto=”true”]

Miękki dach składa się w 20 sekund. Klient ma do wyboru jeden z trzech kolorów poszycia. Składanie odbywa się automatycznie i trwa 20 sekund. Jest również możliwość otwierania i zamykania dachu w trakcie jazdy. Można to jednak zrobić tylko do prędkości 50 KM/H. W stosunku do poprzednika hałas ograniczono o 7 procent.

Więcej informacji pojawi się podczas Salonu Samochodowego w Paryżu. Sprzedaż BMW serii 2 cabrio ma się rozpocząć na przełomie 2014 i 2015 roku.

[frame src=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2014/09/BMW-2-3.jpg” link=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2014/09/BMW-2-3.jpg” target=”_self” width=”620″ height=”” alt=”BMW serii 2 cabrio – wnętrze” align=”center” prettyphoto=”true”]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSzef Ferrari rezygnuje ze stanowiska
Następny artykułOpel Karl powalczy w segmencie mieszczuchów
Przemysław Ławrowski
Entuzjasta motoryzacji, fan czterech kółek i miłośnik podróżowania autem. Zwolennik spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu przy samochodzie lub na uprawianiu sportu. Jego drugą pasją jest rynek finansowy w tym giełda.