PODZIEL SIĘ

Podczas Salonu Samochodowego w Paryżu, Infinity ma pokazać koncepcyjną wersję nowego auta.

Będzie to czterodrzwiowe coupe. Pierwsze zdjęcie, które właśnie pokazał producent, mocno zaskakuje. Auto wyróżnia się na tle konkurencji niezwykle fantazyjnym, ale i agresywnym wyglądem. Już 2 października mamy się dowiedzieć więcej na temat tego koncepcyjnego modelu.

Informacje o nim są póki co szczątkowe. Wiemy, że auto bazujące na tym koncepcie ma się pojawić na przełomie 2017 i 2018 roku. W środku znajdzie się miejsce dla czterech pasażerów. Samochód ten imponuje wymiarami. Ma 5,05 metra długości, 2,02 metra szerokości i 1,35 metra wysokości. Z kolei rozstaw osi wynosi aż 3103 mm. W środku znajdzie się jeszcze ogromny szklany dach.

Co pod maską? Tam ma się znaleźć jednostka hybrydowa, ale niestety na więcej szczegółów musimy jeszcze poczekać. Jak Wam się podoba takie Inifinity Q80.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFiat 500X – premiera coraz bliżej
Następny artykułMercedes AMG C63 to spore zaskoczenie
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.