PODZIEL SIĘ

Sprawdźcie Crazy Cart XL, czyli zabawkę dla każdego faceta, który lubi śmigać niczym dziecko.

Razor Crazy Cart XL to mały, pięciokołowy pojazd, który przypomina samochodziki zabawki dla maluchów. Ten jednak stworzony jest dla nieco większych dzieci. Może do niego wsiąść każdy, kto waży nie więcej niż 130 kilogramów. Razor Crazy Cart XL rozpędza się do prawie 30 kilometrów na godzinę. Wystarczy, aby szybko przemieszczać się od jednego biurka do drugiego.

Cała zabawa Crazy Cart XL polega na tym, że pojazd ten ma skrętne wszystkie pięć kół, przez co jest niezwykle zwrotny. Do tego zamontowany ma hamulec ręczny, można więc spokojnie nim driftować. O tym, jak przednia zabawa jest tego rodzaju autkiem, pokazujemy na poniższym filmiku. Cena? 800 dolarów, ale kto by się tym przejmował przy takiej frajdzie, prawda? Warto dodać, że jest też dostępna wersja dla dzieciaków, która kosztuje mniej o połowę. Jeśli macie dzieci, warto pomyśleć nad zestawem dwóch Crazy Cartów, żeby nieco usprawiedliwić przed żoną własny zakup.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNowa Mazda 2 w przyszłym roku w sprzedaży
Następny artykułAudi A9 coraz bliżej. Jak będzie wyglądać nowe auto niemieckiego producenta?
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.