PODZIEL SIĘ

W sieci pojawił się kolejny projekt wyczekiwanej przez fanów włoskiej marki Giulii. Niestety nie pochodzi od Alfy Romeo.

Sergio Marchionne, czyli szef koncernu Fiat-Chrysler już od dłuższego czasu zapowiada nadejście modelu Alfa Romeo Giulia. Jeśli wierzyć w jego słowa, ten powinien pojawić się w przyszłym roku. Do tej pory nie zobaczyliśmy jeszcze żadnej wizualizacji projektu. Nic więc dziwnego, że fani marki sami zasiedli do desek kreślarskich.

Tak powstał właśnie projekt od studia MPCardesign, któremu pomagał Rosario Dalessandro. Jak według nich powinien wyglądać następca Alfa Romeo 159? Patrząc na auto z przodu, widać nieco detali nawiązujących do modelu Alfa Romeo Giulia z lat 60. i 70. Z kolei boczna część karoserii to dobrze nam znana Alfa 159. W porównaniu do najnowszych modeli włoskiego producenta, spece ze studia MPCardesign zrezygnowali z dużych okrągłych lamp, które teraz charakteryzują MiTo, czy też model 4C.

Sam projekt Alfa Romeo Giulia wygląda też na bardziej stonowany od tych, do których przyzwyczaiła nas włoska marka. Czy właśnie takiej nowej Alfy byście chcieli? Dajcie znać w komentarzach! Poniżej przedstawiamy też galerię zdjęć z omawianego projektu.

[minigallery ids=”8361″ prettyphoto=”true”]