PODZIEL SIĘ

Niemiecki producent potwierdza dwie nowe wersje swojej flagowej limuzyny.

Nie da się ukryć, że tegoroczny debiut nowego Passata to jedna z najgorętszych premier ostatnich miesięcy. Biorąc pod uwagę to, że zapewne na całym świecie sprzedadzą się kolejne miliony egzemplarzy tej limuzyny, nadchodzące dwie nowe wersje mogą sporo namieszać na rynku.

Sedan i kombi są już gotowe. Teraz pracujemy nad wersją CC, hybrydą oraz Alltrack – potwierdza szef działu projektowego w Volkswagenie, czyli Klaus Bischoff.

Jeśli chodzi o wersję CC, prawdopodobnie nie zobaczymy jej wcześniej niż za dwa lata. Powodem jest fakt, że dopiero rok temu Volkswagen CC ostatniej generacji przeszedł facelifting. Niestety na temat podwyższonej wersji Passata, czyli Alltracku, producent nie podaje przybliżonej daty debiutu.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułArrinera przenosi się do Wielkiej Brytanii
Następny artykułTrion Nemesis – potwór jakiego jeszcze nie było
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.