PODZIEL SIĘ

Hala produkcyjna, gabinet Karla Abartha – to tylko niektóre atrakcje wycieczki po obiekcie.

Włoska firma zajmująca się dodawaniem żyłki sportowca modelom Fiata otworzyła swoją fabrykę dla zwiedzających. Oglądanie odbywa się jednak w dość niekonwencjonalny sposób, gdyż fabrykę Abartha zwiedzimy siedząc przed ekranem komputera. Abarth dogadał się bowiem z firmą Google, w wyniku czego zakład możemy podziwiać zakład za pośrednictwem Google Street View.

Dzięki Abarth Visual Tour możemy zwiedzić dosłownie całą fabrykę od showroomu, gdzie wystawiane są historyczne modele, samochody wyścigowe marki oraz nowa gama Abarth, po halę warsztatową. Po drodze zwiedzamy m.in. zrekonstruowane biuro Karla Abartha. Docieramy do niego idąc korytarzami, gdzie na ścianach możemy podziwiać zdjęcia ukazujące historię marki. Na wspomnianej hali produkcyjnej zobaczymy to co jest obecne w każdym warsztacie, czyli podnośniki, samochody i mechaników. Odnajdziemy tu także lakiernię.

Fani marki będą zatem mięli okazję zobaczyć, jak wytwarzane są samochody Abarth oraz akcesoria tuningowe.[frame src=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2014/10/Abarth-factory-2.jpg” link=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2014/10/Abarth-factory-2.jpg” target=”_self” width=”620″ height=”” alt=”Fabryka Abartha” align=”center” prettyphoto=”true”]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł8 rzeczy, które musisz sprawdzić przed zimą
Następny artykułMazda CX-3 już niebawem wkroczy na rynek
Przemysław Ławrowski
Entuzjasta motoryzacji, fan czterech kółek i miłośnik podróżowania autem. Zwolennik spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu przy samochodzie lub na uprawianiu sportu. Jego drugą pasją jest rynek finansowy w tym giełda.