PODZIEL SIĘ

Nissan przeprowadza próbę z nowym modelem. Niektóre cechy auta wskazują, że model może okazać się hitem.

Nissan Kicks Concept to wersja koncepcyjna nowego crossovera. Auto ma być nieco większe od Juke’a, ale zarazem mniejsze od Qashqaia. Jego wymiary to 4300 mm długości, 1800 mm szerokości i 1600 mm wysokości, przy rozstawie 2620 mm. Auto powstaje w biurze stylistów w San Diego oraz Rio de Janeiro. Japoński producent zaznacza, że na początku auto bazujące właśnie na tym koncepcie, ma trafić wyłącznie na rynek brazylijski. Zachęta dla klientów ma być przede wszystkim cena.

Otóż jak zaznacza Nissan, Kicks ma być tańszy nawet od mniejszego Juke’a, oferując więcej przestrzeni. Póki co nie wiadomo, jakie silniki zagoszczą w nowym aucie, ani czy po pozytywnym przejściu testów, Nissan Kicks trafi na pozostałe rynki.

[minigallery ids=”8498″ prettyphoto=”true”]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTop Gear znowu w trasie. Zobacz, czego szukają…
Następny artykułVolkswagen Golf VIII – rewolucji nie będzie
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.