PODZIEL SIĘ

Całą operację można przeprowadzić samodzielnie. Dotyczy to dwóch systemów.

Bezpłatna aktualizacja nawigacji obejmuje systemy dostępne obecnie w nowym Polo, Golfie, Golfie Sportsvan i Golfie Variancie oraz w nowym Passacie i Passacie Variancie.

Infrastruktura drogowa zmienia się nieustannie, dlatego systemy nawigacyjne powinny być regularnie aktualizowane. Brak nowych informacji, może spowodować, że nawigacja może na przykład nie znaleźć ulicy na nowym osiedlu.

Dotychczas Volkswagen oferował dla systemów Discover Media i Discover Pro bezpłatną aktualizację oprogramowania nawigacji przez trzy lata od daty odebrania samochodu. Oferta ta została przedłużona na okres co najmniej pięciu lat liczonych od zakończeniu produkcji tej generacji systemów. Zasada ta dotyczy także zakupionych wcześniej samochodów.

Aktualizację systemu nawigacji można przeprowadzić samodzielnie. Szczegółowa instrukcja dostępna jest na stronie www.volkswagen.de. Dane nawigacji będą udostępniane tam nawet dwa razy w roku.

Źródło: Volkswagen, Mototarget, Motoday

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMazda MX-5 w sportowym wydaniu
Następny artykułCadillac marszałka Piłsudskiego odrestaurowany
Przemysław Ławrowski
Entuzjasta motoryzacji, fan czterech kółek i miłośnik podróżowania autem. Zwolennik spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu przy samochodzie lub na uprawianiu sportu. Jego drugą pasją jest rynek finansowy w tym giełda.