PODZIEL SIĘ

Na całym świcie powstanie ich 30. Właśnie otwarto pierwszy…

Pod znakiem tej prestiżowej marki, pod koniec ubiegłego tygodnia, otwarto w Londynie pierwszy na świecie butik Bugatti. Salon nawiązuje do motywów stylistycznych z modelu Veyron i jest umiejscowiony w ekskluzywnej dzielnicy Kinghtsbride. To właśnie w stolicy Wielkiej Brytanii sprzedano największą ilość egzemplarzy tego super-sportowego auta. Zatem spotkanie tutaj Verona nie należy do rzadkich przeżyć. Jak dodaje producent, to miasto jest uważane za stolice mody, designu i sztuki.[frame src=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2014/11/Bugatti-Boutique-w-Londynie-2.jpg” link=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2014/11/Bugatti-Boutique-w-Londynie-2.jpg” target=”_self” width=”620″ height=”” alt=”Butik Bugatti” align=”center” prettyphoto=”true”]

Jak widać na zdjęciach, w przeciwieństwie do opisywanego niedawno butiku Peugeota, w tym od Bugatti nie kupimy samochodu. Marka proponuje zamożnym klientom wybór ubrań, toreb oraz akcesoriów na miarę luksusu z najwyższej półki. W tej chwili można kupić produkty z dwóch najnowszych linii. W przyszłości pojawią się również równie ekskluzywne przedmioty do wyposażenia domu.

W planie jest już kolejny butik Bugatti. W czołówce listy znajdują się takie lokalizacje jak Tokio, Dubaj, Doha w Katarze oraz Paryż i Mediolan. W USA pierwszy sklep pojawi się w 2016 roku.