PODZIEL SIĘ

Takiego serwisu w sieci jeszcze nie było. Tutaj warsztat sam przychodzi do Klienta i proponuje cenę za usługę. Ty siedzisz wygodnie w fotelu i przebierasz w ofertach najlepszych specjalistów.

AlleWarsztaty.pl to witryna w której znajdziesz dobry, ale i tani warsztat w swoim mieście. Zastanawiasz się teraz, czym różni się ta strona od innych z listą mechaników w regionie? To proste. Za pomocą AlleWarsztaty.pl sam dodajesz usługę, którą jesteś zainteresowany. Chcesz wymienić rozrząd, naprawić zderzak, czy sprawdzić elektrykę? Nie ma problemu. Później to warsztaty biją się o Ciebie jako Klienta. Proponują cenę za wykonanie opisanej usługi, a Ty wybierasz tę najlepszą.

Co istotne, wybór konkretnego warsztatu odbywa się na zasadzie przetargu, a nie licytacji. Ma to sporo zalet. Przede wszystkim mechanicy biorący udział, nie wiedzą ile tak naprawdę zaoferowała konkurencja. Eliminowani są przez to ci, którzy sztucznie chcą zaniżyć cenę usługi i wygrać walkę o Klienta, a potem aby nie stracić na wykonanej pracy, nie przykładają się do roboty.

[frame src=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2014/11/Cover-3.png” link=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2014/11/Cover-3.png” target=”_self” width=”620″ height=”” alt=”AlleWarsztaty.pl – oferta” align=”center” prettyphoto=”true”]

Ponadto wybierasz spośród sprawdzonych warsztatów, które ocenili prawdziwi Klienci. Na AlleWarsztaty.pl nie znajdziesz opinii, które mechanicy sami sobie napisali. Po wykonanej usłudze, tylko Ty możesz wystawić warsztatowi komentarz.

Zatem jeśli nieraz miałeś problem ze znalezieniem odpowiedniego warsztatu w Twoim mieście, wejdź na AlleWarsztaty.pl i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. Dzięki naszemu serwisowi:

[check_list]

  • Dodasz zlecenie naprawy auta, w którym będziesz mógł umieścić zdjęcia,
  • Otrzymasz konkretne ceny na usługę bez ofert „do negocjacji” czy „dogadamy się”,
  • Będziesz miał wgląd do ocen i komentarzy od prawdziwych Klientów warsztatu,
  • Wystawisz ocenę i komentarz po zakończeniu naprawy Twojego auta,
  • A ponadto otrzymasz dostęp do pełnej historii napraw samochodu. Możesz do niej wrócić w każdej chwili i sprawdzić, co i kiedy zostało wykonane.

[/check_list]

To wszystko absolutnie ZA DARMO! Tylko TRZY KROKI dzielą Ciebie od wybrania właściwej oferty!

Co zyskują warsztaty?

[frame src=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2014/11/allewarsztaty.pl-forum-mechanika.jpg” link=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2014/11/allewarsztaty.pl-forum-mechanika.jpg” target=”_self” width=”300″ height=”” alt=”AlleWarsztaty.pl” align=”right” prettyphoto=”true”]Serwis AlleWarsztaty.pl to nie tylko miejsce, w którym mogą zyskać Klienci, ale także właściciele warsztatów. Dzięki nam w prosty i szybki sposób przeglądasz oferty od Klientów i odpowiadasz tylko na te, które Ciebie interesują. Możesz więc lepiej zorganizować swój czas na wykonywanie konkretnych prac.

Dodatkowo otrzymujesz darmową reklamę w naszym serwisie w formie wizytówki znajdującej się w Katalogu Mechaników Samochodowych. To z pewnością lepsza promocja dla Twojej działalności niż zwykły baner na mieście.
Oprócz tego możesz być pewien, że komentarze wystawione na Twoim profilu warsztatowym są od prawdziwych Klientów, a nie konkurencji która za wszelką cenę stara się zniszczyć Twoje dobre imię.

To jednak nie wszystko. Dzięki współpracy z AlleWarsztaty.pl zyskujesz dodatkowo:

[check_list]

  • Powiadomienia e-mail o nowych, pasujących do Twojego profilu zleceniach,
  • Dodajesz zlecenia do obserwowanych i wracasz do nich kiedy chcesz – bez zbędnych poszukiwań,
  • Możesz zadawać pytania Zleceniodawcy na stronie zlecenia,
  • Tylko Zleceniodawca widzi wszystkie oferty – budujesz markę jakością a nie tylko ceną.

[/check_list]

UWAGA! W tej chwili nasza oferta skierowana jest głównie do Klientów z Wrocławia. Cały czas jednak rozszerzamy działalność i staramy się o współpracę z warsztatami z innych miast. Sprawdzaj więc naszą stronę regularnie, bo AlleWarsztaty.pl na pewno wkrótce zawitają do Twojego miasta!