PODZIEL SIĘ

Niemiecki producent zdradza plany na przyszłość.

Porsche podało właśnie nieco szczegółów dotyczących tego, co zobaczymy w najbliższych latach w salonach tego producenta. Okazuje się, że niemiecki koncern nie chce podążać za modą na auta elektryczne. Tym samym plotki na temat modelu Porsche, który miałby rywalizować z Teslą, można odłożyć na bok.

Jednocześnie Porsche nie wyklucza wdrożenia auta o napędzie hybrydowym. Taki scenariusz jest akurat całkiem prawdopodobny. Jakie to będzie auto? Tego jednak niemiecki producent nie zdradza. Wcześniej Porsche zapowiadało, że chce stworzyć mniejszą odmianę Panamery. Kto wie, czy przypadkiem właśnie w tego rodzaju pojeździe, nie zostanie zastosowany napęd hybrydowy.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNowy Cadillac CTS-V. Pokona BMW M5?
Następny artykułKoniec modelu Cayman i Boxter? Tylko pozornie
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.
  • stas

    jesli chcieliby być ekologiczni i ekonomiczni to by brali się za hybrydy, ale tak nie jest, poki co mamy wybór w toyotach

    • misia

      w sumie prawda. toyota jest prekursorem. ja sama jezdze hybrydowa yaris i jesli chodzi o ekonomicznosc – jest mega, pali zaledwie 4 l/100km 🙂