PODZIEL SIĘ

Władze koncernu wspominają również o modelu Megane, Captur oraz hybrydach plug-in.

Stefan Muller, wiceprezes grupy Renault zaprezentował niedawno plany koncernu. Pierwszym z zamierzeń jest zbudowanie następców modeli, z których najbardziej kojarzona jest francuska marka. Na rynku miałaby się pojawić nowa Renault Laguna oraz Megane.

Renault chce również rozwijać gamę crossoverów. Wprowadzony niedawno Captur miałby mieć jeszcze 3-4 braci. Jak powiedział Muller – nie będą miały one niepotrzebnych i drogich dodatków. Wszystko po to, aby zaoferować klientom auta w atrakcyjnej cenie.

Wspomniano również o modelach hybrydowych typu plug-in. Tych na razie w ofercie nie będzie. Według władz Renault są one teraz zbyt drogie. Dodali jednak, że koncern Renault-Nissan posiada odpowiednią technologię i jeżeli klienci wyrażą zainteresowanie tego typu samochodami, to pojawią się one w ofercie.[frame src=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2014/12/Renault-Laguna-III-kombi.jpg” link=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2014/12/Renault-Laguna-III-kombi.jpg” target=”_self” width=”620″ height=”” alt=”Renault Laguna kombi” align=”center” prettyphoto=”true”]