PODZIEL SIĘ

Nowe Infinity zadowoli nie tylko fanów sportu, ale również luksusu na najwyższym poziomie.

Podczas rozpoczynających się dzisiaj targów motoryzacyjnych w Detroit możemy podziwiać kolejne nowości. Jedną z nich jest Infiniti Q60 Concept. To coupe przeznaczone wyłącznie dla czterech osób. Jednak uwaga! Producent zapewnia, że dla pasażerów tylnej kanapy będzie dużo miejsca. Nie będziemy więc tak jak w podobnych autach tego rodzaju, zasiadać tam za karę.

Auto cechuje bardzo interesująca stylistyka. Mnóstwo w niej różnego rodzaju przetłoczeń, zarówno na drzwiach jak i masce czy pokrywie bagażnika. Producent nie zdradza jeszcze szczegółów dotyczących wersji silnikowych, ale już teraz wiemy, że pod maską zagości trzylitrowe V6. Ile koni wyciśnie z tego motoru Infinity, jeszcze nie wiemy.

W środku znajdą się chromowane elementy oraz wstawki z włókna węglowego. Poniżej możecie z kolei zobaczyć galerię zdjęć modelu Infinity Q60 Concept. Na jego podstawie będzie zbudowana produkcyjna wersja coupe od Infinity. Oby równie ładna jak koncepcyjna.

[minigallery ids=”9935″ prettyphoto=”true”]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJaguar F-Pace staje się faktem
Następny artykułJedna z najbardziej oczekiwanych premier. Oto Alfa Romeo 4C Spider
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.