PODZIEL SIĘ

To już trzeci model Land Rovera z limitowanej serii Inspirowani Brytanią.

Abbey Road znaczy dla Brytyjczyków naprawdę dużo. Przede wszystkim jest to ulica przy której mieści się legendarne studio nagraniowe. Nazwa studia jest taka sama jak ulicy. W tym niezwykle klimatycznym miejscu tworzyły najlepsze zespoły i artyści. Wystarczy wymienić takie jak: The Beatles, Pink Floyd, Oasis, Fats Waller, Josh Groban, Jamiroquai, Anna Maria Jopek, Kutless, Cliff Richard, Radiohead, czy Iron Maiden. The Beatles nagrali tam płytę, którą zatytułowali właśnie Abbey Road. To ostatnia wspólnie nagrana płyta tego zespołu, choć w chronologii będąca przedostatnim albumem.

Wracając do Land Rovera. Producent przedstawił właśnie specjalną wersję modelu Evoque, inspirowaną Abbey Road. Auto zostało pomalowane na biało, a dokładnie w kolorze Fuji White. Dach jest z kolei pokryty czerwoną farbą. Czerwone są również lusterka oraz napis na masce. Felgi są z kolei koloru czarnego.

W środku auto ma czarną tapicerkę, ale nie brakuje tam srebrnych oraz białych elementów. Niektóre detale zyskały z kolei czerwony kolor. Również podświetlenie kilku elementów w środku jest czerwone. Jak Wam się podoba taki Evoque?

[minigallery ids=”10062″ prettyphoto=”true”]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSłoń w Tajlandii przypodobał sobie auta
Następny artykułChińska fabryka BMW wyprodukowała milionowy samochód
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.