PODZIEL SIĘ

Ford przedstawia krótką zapowiedź hothatcha.

To będzie z pewnością jedna z najważniejszych premier samochodowych tego roku dla fanów szybkiej jazdy. Jak podaje Ford w swojej krótkiej zapowiedzi, nowy model Focusa RS zobaczymy już 3 lutego. Na filmiku poniżej, który został stworzony specjalnie na tę okazję, możemy póki co zobaczyć zakamuflowaną wersję auta. Na szczęście do premiery pozostało niewiele czasu.

Już wcześniej Ford zdradził nieco danych technicznych. Ford Focus RS będzie mieć silnik prosto z Mustanga. To czterocylindrowa jednostka o pojemności 2,3-litra EcoBoost. Ma generować od 325 do 350 KM. Całość współpracować będzie z sześciobiegową skrzynią ręczną i rzecz jasna napędem na cztery koła.

Czekamy z niecierpliwością a Wy?

Ford Focus RS – filmik:

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTo ostatnie Porsche 911 z silnikiem wolnossącym
Następny artykułTyle kosztuje nowy Renault Espace
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.