PODZIEL SIĘ

Podrywasz kobiety na samochód? Zobacz, co spotkało właściciela Audi R8 ze Stanów Zjednoczonych.

Tak wyglądało to wspaniałe auto po ataku wściekłej żony. W Stanach Zjednoczonych widoczne na zdjęciach Audi R8 zostało dosłownie zdewastowane przez zdradzoną żonę. Podryw dziewczyny na wysokiej klasy sportowe auto nie jest niczym nowym. Dawno jednak nie słyszeliśmy o tak krwawej egzekucji wykonanej na samochodzie, dzięki któremu kobiety interesowały się mężczyzną siedzącym w środku. Auto przecież nie jest niczemu winne.[frame src=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2015/02/zdewastowane-Audi-R8-2.jpg” link=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2015/02/zdewastowane-Audi-R8-2.jpg” target=”_self” width=”300″ height=”” alt=”Zdewastowane Audi R8″ align=”left” prettyphoto=”true”]

Jak widać na zdjęciach opublikowanych przez portal GTSpirit.com, Audi R8 straciło nie tylko szyby, światła oraz emblematy. Również wnętrze się nie ustrzegło się dewastacji. Ostrym narzędziem została pocięta skórzana tapicerka siedzeń oraz kokpitu. Wyrwane zostało radio na konsoli środkowej, a zegary zostały rozbite. Oberwało się także schowkowi. Dopełnieniem tego jest doszczętnie porysowany lakier, na którym napisano m.in. niecenzuralne stwierdzenia.

Ciekawi jesteśmy, czy ten rodzaj szkód obejmuje zakupione przez właściciela ubezpieczenie. Wprawdzie auto nadal jest bezwypadkowe, ale zniszczenia są na tyle duże, że być może będzie trzeba stwierdzić szkodę całkowitą. Jak widać na pokazanym przykładzie, konsekwencje zdrady może ponieść również samochód.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNowa Kia Optima zadebiutuje w Genewie
Następny artykułZobacz, jak wygląda nowy Nissan Maxima
Przemysław Ławrowski
Entuzjasta motoryzacji, fan czterech kółek i miłośnik podróżowania autem. Zwolennik spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu przy samochodzie lub na uprawianiu sportu. Jego drugą pasją jest rynek finansowy w tym giełda.