PODZIEL SIĘ

W rolach głównych oprócz Daniela Craiga wystąpią cztery naprawdę wyjątkowe auta.

Premiera filmu Spectre, czyli najnowszej odsłony przygód Jamesa Bonda, będzie miała miejsce dopiero w listopadzie tego roku. Jednak my już teraz poznaliśmy samochodową obsadę. Na ekranie zobaczymy takie auta jak Aston Martin DB10, Jaguar C-X75, Range Rover Sport SVR i Land Rover Defender Big Foot.

Wiadomo już, że James Bond zasiądzie za kierownicą Astona Martina DB10, natomiast jego główny rywal będzie się poruszał koncepcyjnym Jaguarem C-X75. Oba auta wezmą udział w spektakularnej scenie pościgu realizowanej na ulicach Rzymu.

Kolejne dwa modele dostarczone ekipie filmowej przez koncern Jaguar Land Rover zostały wykorzystane do nakręcenia scen w Austrii. Tym razem wybór padł na samochody terenowe Range Rover Sport SVR i Land Rover Defender Big Foot, które zostały specjalnie przygotowane na potrzeby filmu przez należący do JLR oddział Special Operations oraz firmę Williams Advanced Engineering. W obu przypadkach zastosowano wzmocnione zawieszenie i dodatkowe elementy chroniące nadwozie, a także większe koła. W Defenderze mają średnicę 37 cali!

[frame src=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2015/02/aston-martin-db10.jpg” link=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2015/02/aston-martin-db10.jpg” target=”_self” width=”620″ height=”” alt=”Aston Martin DB10″ align=”center” prettyphoto=”true”]