PODZIEL SIĘ

Niby producent nie mówi tego wprost, ale my już wiemy, czego się spodziewać.

Rolls-Royce właśnie poinformował, że tworzy całkiem nowy model. Dyrektor marki, czyli Torsten Müller-Ötvös podał, że firma skupia się na produkcji modelu o podwyższonym nadwoziu. Ponadto auto ma pozwolić na jazdę w dowolnym terenie.

Producent nie mówi więc wprost, że chodzi o SUV-a lub crossovera, ale z tych słów jasno wynika, jakie są plany firmy. Dlaczego Rolls-Royce nie kładzie kawy na ławę? Być może jego klienci oczekują czegoś więcej niż popularnego SUV-a i kto wie, czy producent nie sięgnie po bardziej atrakcyjną nazwę dla swojego auta?

Niemniej jednak tego typu pojazdy cieszą się ogromnym zainteresowaniem, nic dziwnego, że również Rolls-Royce chce zbudować auto, którego pragnie rynek.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNowa Kia Optima w wersji kombi? Oto koncept Sportspace
Następny artykułNowy DS 5. Już bez oznaczeń Citroena
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.
  • Proszę, dosyć odważne plany 🙂 ale bardzo dobrze