PODZIEL SIĘ

Mamy nowe zdjęcie koncepcyjnego modelu Infinity, który niebawem powinien przeistoczyć się w produkcyjny projekt.

Infinity podało właśnie, że koncepcyjna wersja modelu QX30 zostanie pokazana podczas najbliższego Salonu Samochodowego w Genewie. Auto ma bazować na platformie MFA, czyli tej samej, która występuje w Mercedesach Klasy A i GLA. Będzie to zatem bezpośredni konkurent dla wymienionych modeli, ale przy okazji zawalczy też o klientów, którzy zastanawiają się nad zakupem BMW X1, czy Audi Q3.

Jak podkreśla Infinity, będzie to najmniejszy crossover w ofercie tego japońskiego producenta i ma trafić do całkiem nowego grona klientów.

Już teraz wiemy, że pod maską zagoszczą zarówno silniki benzynowe jak i diesle. Infiniti QX30 będzie też można wyposażyć w napęd na cztery koła.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNowy DS 5. Już bez oznaczeń Citroena
Następny artykułKia cee’d GT Line, czyli sport za niższą cenę
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.
  • Przepiękny! Jak zresztą każde Infinity 🙂