PODZIEL SIĘ

Jest nowoczesne, a do tego nie zepsuje klasycznego wyglądu wnętrza. Oto co przygotowało Porsche Classic.

Porsche Classic stworzyło dla posiadaczy starych modeli Porsche 911 system multimedialny pasujący do designem do wystroju wnętrza. Element pasuje do wszystkich Porsche 911 produkowanych od lat 60-tych aż do modelu 993 (na zdjęciu poniżej) z połowy lat 90-tych, czyli ostatniej generacji z silnikami chłodzonymi powietrzem. Nowoczesny dodatek można także zamontować do wcześniejszych modeli niemieckiego koncernu  napędzanych jednostkami umieszczonymi z przodu lub centralnie.

System multimedialny posiada wszystkie funkcje dostępne we współczesnych samochodach, nie psują przy tym wyglądu wenętrza klasycznego Posche. Montuje się go do kieszeni 1DIN. Wśród funkcji znajdziemy odporne na zakłócenia radio, nawigację satelitarną, łączność Bluetooth służącą do komunikacji ze smartfonem, oprogramowanie dla zewnętrznych źródeł muzyki oraz dwa mikrofony (zewnętrzny i wewnętrzny). Zintegrowany wzmacniacz o mocy 4x45W można podłączyć bezpośrednio do głośników lub do oryginalnego systemu audio. [frame src=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2015/02/Porsche-Classic-2.jpg” link=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2015/02/Porsche-Classic-2.jpg” target=”_self” width=”620″ height=”” alt=”System multimedialny Porsche Classic” align=”center” prettyphoto=”true”]

Urządzenie wyposażone jest w dotykowy ekran o przekątnej 3,5 cala. Obsługuje się je również za pomocą dwóch pokręteł i sześciu przycisków.

Ekran nawigacji jest nieco mały. Można na nim wyświetlić mapę w wersji 2D lub 3D, albo wskazówki dojazdu dotyzące wprowadzonego celu podawane w formie strzałek. Dane z mapami przechowywane są na karcie microSD o pojemności 8 GB.

Niestety zamontowanie tego nowoczesnego, ale z zewnątrz klasycznego, zestaw multimedialnego nie jest tanie. W Niemczech kosztuje on 1184 euro z VAT i jest dostępne u partnerów Porsche Classic lub w Centrach Porsche.[frame src=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2015/02/Porsche-911-993.jpg” link=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2015/02/Porsche-911-993.jpg” target=”_self” width=”620″ height=”” alt=”Porsche 911 (wersja 993)” align=”center” prettyphoto=”true”]