PODZIEL SIĘ

Tak organizatorzy imprezy samochodowej w Chinach tłumaczą swoją decyzję.

Zgodnie z zarządzeniem organizatorów największego wydarzenie motoryzacyjnego w Chinach, na dorocznym Salonie Samochodowym w Shanghaiu obok najnowszych modeli samochodów, nie pojawią się modelki. Powód? Według szefostwa targów, odciągają one wzrok zwiedzających od pojazdów. Naszym zdaniem mylą się, gdyż piękne kobiety to nieodłączny element prezentacji samochodów i często to one przyciągają uczestników do samochodów, które nie zawsze są udane.

Organizatorzy prawdopodobnie zapomnieli, że bądź co bądź jest dodatek do prezentowanych premier i prawdziwy fan motoryzacji na pewno nie przeoczy auta. Wśród zwiedzających znajdą się na pewno tacy, dla których obejrzenie pięknych dziewczyn przy samochodach jest równie ważny.

Kolejny Salon Samochodowy w Shanghaiu odbędzie się w drugiej połowie kwietnia 2015 roku.

Zobacz piękniejszą stronę ostatniego Salonu Samochodowego w Paryżu

  • Fikus24

    No muszę przyznać, rację że modelki rozpraszają ale szczerze mówiąc to dzięki nim na motor show w poznaniu podszedłem do aurisa niezbyt przyciągał mnie swoją uwagą ale gdy usłyszałem o tym aucie troszkę więcej to byłem bardzo ciekawy nowej technologi.

    • czaro

      ja tam bym i bez hostess do aurisa podszedł, bo mnie hybrydowe auta interesują już od dłuższego czasu. ale fakt- ładne auto+piękna kobieta to zawsze robi większe wrażenie. pozdrawiam