PODZIEL SIĘ

Mamy zdjęcie szpiegowskiego nowego modelu Skody.

Skoda już w zeszłym roku potwierdziła, że pracuje nad siedmioosobowym SUV-em. Jednak dopiero dziś do sieci wyciekły pierwsze zdjęcia szpiegowskie, które pokazują testy auta. Nie da się ukryć, że całość wygląda jak rozciągnięte Yeti. Jak podaje serwis Auto Express, nowy SUV trafi do oferty dopiero na koniec przyszłego roku.

Skoda podkreśla, że nowe aut będzie odgrywać kluczową rolę w planach sprzedażowych. Te zakładają, że czeski producent sprzeda na całym świecie 1,5 miliona aut do końca 2018 roku.

Nowy SUV będzie dostępny w wersji pięcioosobowej jak i siedmioosobowej. Jego największymi konkurentami będą Kia Sorento oraz Hyundai Santa Fe. Co ciekawe, auto ma również mieć bardzo dobre właściwości terenowe. Skoda nie ukrywa też, że nowy SUV stylistyką nadwozia jak i środka, nawiązuje do Skody Yeti.

Szef Skody dr Winfried Vahland zdradza, że auto nie będzie próbą wrzucenia marki do wyższego przedziału cenowego. Nowego SUV-a będzie można kupić już za 25 tysięcy funtów, a topowa wersja nie przekroczy kwoty 40 tysięcy funtów.

[minigallery ids=”11145″ prettyphoto=”true”]

Źródło: Auto Express, Automedia

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKierowcy aut coraz chętniej przesiadają się na motocykle? Oto dowód
Następny artykułBMW Z4 doczeka się nowej wersji!
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.