PODZIEL SIĘ

Zdjęcia szpiegowskie potwierdzają, że nowy sedan od francuskiego producenta jest w drodze.

Kilka tygodni temu pojawiła się w sieci informacja, że Renault planuje następcę Laguny. Auto miałoby mieć nową nazwę, ponieważ obecna wielu klientom nie kojarzy się zbyt dobrze (głównie chodzi o dużą awaryjność poprzednich modeli).

Dziś dzięki Auto Express trafiamy na zdjęcia szpiegowskiego następcy Laguny. Według dziennikarzy brytyjskiego serwisu, nowy model miałby zostać pokazany jeszcze w tym roku. Renault planuje bowiem, aby następca Laguny był bardziej luksusowy. Konkurować więc będzie przede wszystkim z Passatem oraz Mazdą 6.

Francuzi podkreślają, że do segmentu sedanów wdarła się spora stagnacja i dlatego teraz coraz więcej osób przesiada się na modne crossovery. Renault chce zatem z nowym modelem, wnieść nieco świeżości. Ciekawe na jakie śmiałe rozwiązania postawią?

[frame src=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2015/03/nowe-renault-2.jpg” link=”http://motoday.pl/wp-content/uploads/2015/03/nowe-renault-2.jpg” target=”_self” width=”620″ height=”” alt=”Nowa Laguna” align=”center” prettyphoto=”true”]