PODZIEL SIĘ

Poprzez sprzeczkę Jeremy’ego Clarksona z producentem, program Top Gear został zawieszony. My jednak wiemy, co miało się wydarzyć w kolejnym odcinku.

Najnowszy sezon Top Gear, czyli ten o numerze 22, został anulowany w momencie, kiedy BBC postanowiło rozwiązać umowę z Jeremy Clarksonem. Dokładne przyczyny tego zdarzenia nie są znane, mówi się jednak o tym, że Clarkson miał wdać się w bójkę z producentem.

Siódmy odcinek był więc ostatnim, który pojawił się na antenie, ale nie od dziś wiadomo, że kolejne już wcześniej zostały nagrane. Serwis Carbuzz ujawnił, co miało się wydarzyć w ósmym odcinku 22. sezonu.

Clarkson, Hammond i May mieli zasiąść za kierownicą drogich klasyków. Pierwszy dostał do testu Fiata 124 Spider, Richard pokierował MGB GT, a z kolei James miał sprawdzić Peugeota 304 Cabrio. Następnie na torze Top Gear, Richard testował Volkswagena Golfa R i porównywał go z Subaru WRX STi.

Z kolei w samochodzie za rozsądną cenę zasiadł angielski piłkarz Gary Lineker.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSuzuki Alto Turbo RS. Szybki mieszczuch prosto z Japonii
Następny artykułNowe Audi A4 zadebiutuje we wrześniu
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.