PODZIEL SIĘ

Arrinera Hussarya coraz bliżej? Mamy filmik pokazujący proces projektowy. Auto zostało również pokazane na targach motoryzacyjnych w Poznaniu.

Nie da się ukryć, że Arrinera Hussarya wywołało sporo zamieszania. Wiele osób twierdziło, że to mydlenie oczu i że to auto nigdy nie powstanie. Nie brakowało też słów zachwytu i trzymania kciuków za polskich twórców. Niedawno mieliśmy okazję przekonać się, jak naprawdę wygląda Arrinera Hussarya. Auto zostało zaprezentowane podczas Targów Motor Show 2015 w Poznaniu.

Przy okazji w sieci pojawił się filmik prezentujący cały proces produkcji. Od koncepcji, po projektowanie, konsultacje itp. Zobaczcie materiał poniżej i dajcie koniecznie znać, co sądzicie o polskim projekcie.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDiesel w Volvo dostanie nowe życie
Następny artykułJaguar stworzy małego kompakta? Jest na to szansa
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.