PODZIEL SIĘ

Najtańsza wersja modelu CX-3 kosztuje 66 900 złotych. Jakie jeszcze wersje przewidział producent? Na polskim rynku znajdują się cztery.

Mazda CX-3 to najnowszy model w gamie Mazdy nowej generacji, w którym zastosowano wszystkie technologie SKYACTIV. Całość została zaprojektowana w stylizacji KODO.

Mazda CX-3 zadebiutuje w polskich salonach już na początku wakacji. Klienci będą mogli wybierać spośród wielu konfiguracji – w gamie znajdą się silniki benzynowe i diesla, ręczne i automatyczne skrzynie biegów, napęd na jedną oś oraz 4×4 – wszystkie z bogatym wyposażeniem.

Pierwsza na liście wersja SkyGO 4×2 z silnikiem SKYACTIV-G 2,0 l 120 KM z ręczną skrzynią biegów wyceniona została na 66 900 złotych brutto. W wyposażeniu standardowym znajdziemy tu m.in. przednie, boczne i kurtynowe poduszki powietrzne, komputer pokładowy, klimatyzację manualną, gniazdo AUX i port USB, elektrycznie sterowane lusterka boczne czy system wspomagania ruszania na wzniesieniu i monitorowania ciśnienia w oponach.

Wśród układów napędowych znajdziemy SKYACTIV-D – 1,5-litrowy silnik Diesla (105 KM) – oraz SKYACTIV-G – 2-litrowy silnik benzynowy z bezpośrednim wtryskiem w dwóch wersjach mocy – 120 i 150 KM.

Cena Mazdy CX-3 w Polsce (cennik):

mazda cx-3 cennik
mazda cx-3 cennik