PODZIEL SIĘ

Podczas Salony Samochodowego w Szanghaju Nissan przedstawił nowy model. Śmiała konstrukcja wygląda dość ciekawie. Oto Nissan Lannia.

Japoński producent zaprezentował nowy model. To projekt sedana o nazwie Nissan Lannia. Auto z przodu nawiązuje do innych samochodów marki, jak chociażby niedawno wydanego Pulsara (przede wszystkim przedni grill w formie literu U oraz światła). Natomiast z tyłu jak i z boku widać liczne przetłoczenia, które przywodzą na myśl auta sportowe. Lannia charakteryzuje się dość śmiałym wyglądem i nie jest to model przeznaczony dla fanów klasycznych linii. Na uwagę zasługują też boczne słupki, które zostały wykonane w czarnym kolorze, całkiem innym niż reszta nadwozia. To sprawia wrażenie, jakby dach był nieco odcięty od pozostałej części auta. Nadaje jednak całości indywidualizmu.

W środku też nie brakuje miejsca na sportowe akcenty. Mamy spłaszczoną na dole kierownicę, czy wyglądające na karbonowe wstawki na desce rozdzielczej oraz w tunelu biegnącym od skrzyni biegów do podłokietnika. Ponadto na kierownicy, boczkach drzwi oraz fotelach widać czerwone przeszycia.

Niestety nie wiadomo, czy równie sportowo będzie pod maską, Nissan nie zdradza bowiem szczegółów dotyczących gamy silnikowej.

Na tę chwilę nie wiemy też, czy auto pojawi się poza chińskim rynkiem. Jak sądzicie, jest czego żałować?

Nissan Lannia zdjęcia:

[minigallery ids=”15438″ prettyphoto=”true”]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSmart SUV wraca na deski kreślarskie
Następny artykułLexus ES 2016 już oficjalnie
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.