PODZIEL SIĘ

Czy taka cena może skłonić sceptyków do kupienia auta hybrydowego?

Toyota właśnie podała cenę modelu Auris w wersji hybrydowej po face liftingu, który w lipcu będzie dostępny w sprzedaży w Polsce. Najtańsza wersja auta będzie do kupienia za 79 900 złotych. Nowy model otrzyma zmodyfikowane nadwozie, przeprojektowane wnętrze z wyższej jakości materiałami wykończeniowymi oraz dwa nowe silniki: benzynowy Turbo o pojemności 1.2-litra i mocy 116 KM, oraz Diesla 1.6 D-4D o mocy 112 KM.

Dodatkowo już w podstawowej wersji Auris Hybrid ma między innymi: 7 poduszek powietrznych, automatyczną klimatyzację, radio z systemem Bluetooth, felgi aluminiowe czy kolorowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny 4,2-cala, umiejscowiony między zegarami.

Specjalna oferta przedsprzedażowa na hybrydową Toyotę Auris będzie obowiązywała do premiery rynkowej modelu, czyli 18-19 lipca tego roku.

  • Gamgan

    Jak za tej klasy auto cena nie jest wysoka.Dostałem auto jako zastępcze na dwa tygodnie u muszę przyznać komfort i bezpieczeństwo japońskiej marce, do tego auto pracuje cicho, a poruszanie w trybie eco pozwala na bardzo niskie spalanie. Pozdrawiam wszystkich kierowców Hybryd !

  • kulfon

    wystarczy wejść na stronę toyoty, żeby zobaczyć, że jest dużo ofert specjalnych na aurisa, ale też na inne modele toyoty. w klasie C to auto na prawdę trzyma poziom od lat, a auris to bodajże auto, które u nas najlepiej się sprzedaje w hybrydzie.